Наші Видатні Випускники

            

Таран-Лала Олена Миколаївна

У період з 1994-1999 рр. була студенткою Полтавського кооперативного інституту за спеціальністю «Менеджмент організацій». Після завершення навчання отримала диплом з відзнакою. Трудову діяльність почала у 1999 р. – працювала менеджером відділу маркетингу, збуту та комерційної діяльності філії Українсько-Російського СП «Інтеркаучук» Тірас»; інженером відділу кадрів Відкритого акціонерного товариства «Полтаваобленерго». З 2001 р. по 2002 р. працювала старшим лаборантом кафедри менеджменту Полтавського кооперативного інституту, який у 2001 р. було перейменовано на Полтавський університет споживчої кооперації України. У 2003 р. працювала асистентом кафедри менеджменту Полтавського університету споживчої кооперації України. З 2003 р. по 2006 р. навчалась в аспірантурі університету, поєднуючи навчання з педагогічною діяльністю. У 2008 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності ПУЕТ на посаді доцента.

Кузьменко Наталія Анатоліївна

У 1999 р. з відзнакою закінчила Полтавський кооперативний інститут. В цьому ж році була призначена виконуючою обов’язки, а і потім головою правління Линовицької споживчої спілки, де успішно керувала 15-ма магазинами в 9-ти населених. В 2003 р. переїхала у м. Київ і почала працювати офіс-менеджером в компанії «Ювента» -  наймаштабнішого дилера  компанії «Керхер» в Україні. Потім була призначена менеджером з персоналу в цій же компанії. Працювала в Києві та філії компанії «Ювента» в Дніпропетровську. Любов до автомийного бізнесу далася взнаки і щоб не працювати на когось, прийшла до висновку, що можна працювати на себе.

В даний момент є засновником компанії «Мультісервіс Груп» (www.in.ua)

Моргулець Оксана Борисівна

У 1999 р. з відзнакою закінчила Полтавський кооперативний інститут за спеціальністю «Менеджмент організацій». У 2008 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну на посаді доцента.

Сторожук Вікторія Петрівна

В 1995 році поступила до Полтавського кооперативного інституту на факультет економіки та менеджменту, який закінчила у 2000 р. з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент організації». З 2000 р. по 2006 р. пройшла тернистий шлях від асистента кафедри менеджменту в Полтавському кооперативному університеті до доцента кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Університету споживчої кооперації України. У 2006 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н та вчене звання доцента.

В даний час працює на посаді декана підготовчого факультету ISMA (Вища школа менеджменту інформаційних систем, м. Рига, Латвія)

Бакало Надія Віталіївна

У 2000 р. закінчила Полтавський кооперативний інститут, за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію спеціаліста з менеджменту організацій. В 2000 р. була прийнята на роботу асистентом кафедри менеджменту Полтавського університету споживчої кооперації України. З 2002 р. по 2005 р. навчалась в денній аспірантурі університету. У 2008 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі менеджменту і адміністрування Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка на посаді доцента.

Куценко Анна Володимирівна

В 1997 році поступила до Полтавського кооперативного інституту на факультет економіки та менеджменту, який закінчила у 2002 році з відзнакою. З 2003 р. по 2006 р. навчалась в аспірантурі університету, поєднуючи навчання з педагогічною діяльністю.

З 2006 р. по 2007 р. – пройшла шлях від асистента до старшого викладача кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Полтавського університету споживчої кооперації України. З 2007 р. по 2008 р. – обіймала посаду начальника Міжнародного науково-освітнього центру Полтавського університету споживчої кооперації України. У 2007 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності ПУЕТ на посаді доцента.

Рибалко-Рак Леся Андріївна 

У 2001 році поступила до Полтавського університету споживчої кооперації України за спеціальністю «Менеджмент організацій», який закінчила у 2002 р. з відзнакою та здобула кваліфікацію менеджера.

З 2002 р. по 2004 р. пройшла шлях від старшого лаборанта до асистента кафедри менеджменту Полтавського університету споживчої кооперації України.

З 2004 р. по 2007 р. навчалась в денній аспірантурі Полтавського університету споживчої кооперації України, яку закінчила в 2007 р. У 2008 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності ПУЕТ на посаді доцента.

Глєбова Алла Олександрівна

У 2003 р. закінчила з відзнакою Полтавський університет споживчої кооперації України за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту. З 2003 р. по 2004 р. працювала викладачем-стажистом, а з 2004 року  асистентом кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Полтавського університету споживчої кооперації України, поєднуючи педагогічну діяльністю з навчанням в аспірантурі. У 2008 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності ПУЕТ на посаді доцента.

Черниш Ірина Володимирівна

У 2004 р. з відзнакою закінчила Полтавський університет споживчої кооперації України. З 2004 р. по 2005 р. працювала асистентом кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Полтавського університету споживчої кооперації України. З 2005 р. по 2008 р навчалась в аспірантурі Полтавського університету споживчої кооперації України. У 2008 р. захистила дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі менеджменту і адміністрування Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка на посаді доцента.

Власенко Валентин Анатолійович

У 2004 році закінчив з відзнакою Полтавський університет споживчої кооперації України за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію магістра з менеджменту. З 2004 р. по 2005 р. працював асистентом кафедри менеджменту Полтавського університету споживчої кооперації України. З 2005 р. по 2008 р. навчався в аспірантурі Полтавського університету споживчої кооперації України з відривом від виробництва. У 2008 р. захистив дисертацію, має науковий ступінь к.е.н.

В даний час працює на кафедрі менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності ПУЕТ на посаді старшого викладача.